Podsumowanie sezonu i plany na kolejny rok treningowy.

Nasze tradycyjne  klubowe zakończenie sezonu to wręczenie certyfikatów, dyplomów, wyróżnień. To prezentacja zdobytych pucharów i medali. To podziękowania dla wszystkich, którzy pomagają naszemu klubowi i dbają o to byśmy mogli wspólnie trenować, pracować, wyjeżdżać na zawody, obozy i realizować swoje pasje. 

 

 Podsumowanie sezonu: 

Czytaj więcej

Egzamin klubowy Taekwondo 2018

Podsumowanie sezonu treningowego 2017/2018, efektów szkolenia i pracy z dziećmi i młodzieżą w formie egzaminu jest klamrą spinającą cały rok pracy od pierwszych treningów we wrześniu do ostatniego spotkania na sali w czerwcu.  Po raz kolejny najmłodsi adepci Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo prezentowali swoje umiejętności podczas kolejnego egzaminu klubowego na wyższe stopnie klubowe. Starsi zawodnicy zmierzyli się z kryteriami Polskiego Związku Taekwon-do jakie są wymagane do osiągnięcia wyższego stopnia nadawanego przez Polski Związek.  Ocenie punktowej podlegały nabyte umiejętności, sprawność fizyczna, wiedza z zakresu  taekwon-do, ale również przestrzeganie zasad taekwon-do, systematyczność i frekwencja treningowa, a dodatkowe punkty mogli otrzymać zawodnicy startujący w zawodach oraz medaliści turniejów taekwon-do. I taki całokształt oceny przyczyniał się na zdobycze punktowe oraz promocje na wyższe stopnie. Młodzi zawodnicy pokazali przede wszystkim to, że aktywność fizyczna i trening taekwon-do stanowią dla nich doskonałą zabawę i kształtują harmonijnie zarówno ciało jak i umysł. Starsi zaprezentowali efekty kilkuletniego szkolenia i wychowania co powinno być wyznacznikiem celu dla wszystkich młodych adeptów sztuki walki taekwon-do. 

Dla wszystkich należą się gratulacje za upór i wytrwałość w dążeniu do celu jaki cobie obrali w trudniej drodze taekwon-do. 

Czytaj więcej

Egzamin Taekwon-do i klubowe zakończenie sezonu

Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu

Czytaj więcej