Międzywojewódzkie MIstrzostwa Taekwon-do

???W bardzo "oszczędnościowej" ilosci zawodnicy Bartoszyckiej Szkoły Taekwon-do startowali podczas Miedzywojewodzkich Mistrzostw Taekwon-do w Nowym Dworze Mazowieckim. Pomimo udział tylko w kategorii mlodzikow i pomimo tylko 3 zawodników zawody zakończyły się historycznym sukcesem. Bartosz Kujawa zdobył złoty medal w konkurencji technik specjalnych, a dokładają brązowy medal w układach formalnych został po raz pierwszy w historii Bartoszyckiej Szkoly Taekwon-do najlepszym młodzikiem turnieju !!! ??? Brązowy medal w konkurencji układów formalnych powędrował również do Marsela Castalano. ???Szymon Sosnicki ukończył zawody poza strefa medalową. BRAWO CHLOPAKI!!!???Swój debiut w roli trenera zaliczył również Mateusz Miranowicz. Udany debiut! DZIEKI MATEUSZ ZA POMOC

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją i tekst

Czytaj więcej

Mistrz Świata Juniorów Sebastian Kuźniak wybrany najlepszym sportowcem roku miasta Bartoszyce !

Kolejne wyróżnienie dla zawodnika naszego klubu. Tym razem nie mogło być inaczej. Mistrz Świata Sebastian Kuźniak został wybrany sportowcem roku miasta Bartoszyce. Gratulacje Seba .

Sebastian zajął IV miejsce (najwyższe w histroii jako sportowiec z Bartoszyc)  w Plebiscycie Gazety Olsztyńskiej !!!

Tak napisano o tym w Gazecie Olsztyńskiej: 

Sebastian Kuźniak trenuje kick-boxing w Bartoszyckiej Szkole Taekwondo, a w 2018 roku odniósł chyba największy sukces w historii tego miasta, bowiem został mistrzem świata juniorów! Poza tym jest srebrnym medalistą Pucharu Świata i trzykrotnym mistrzem Polski juniorów.

Sebastian Kuźniak w Plebiscycie GO

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Czytaj więcej

"Być jak Kuźniak"

"Być jak Kuźniak" - Wspólny trening starszych zawodników kickboxingu i młodzieży taekwon-do to okazja do podpatrywania Mistrza Świata czy Mistrza Europy w akcji. To duża dawka motywacji do pracy dla młodych zawodników, a dla "starszyzny" okazja do pokazania młodym jak trzeba pracować aby osiągać największe cele. I o to chodzi!

Obraz może zawierać: 12 osób, ludzie stoją

Czytaj więcej

Ostatni trening w 2018 roku

 

Nie ma większej satysfakcji z pracy jak szerokie uśmiechy i radość małych i dużych zawodników. Trening i sport powinien rozwijać ciało i ducha, powinien kształtować i wychowywać wyposażając młodych ludzi w potrzebne umiejętności, wartości dając przy tym wzorce i autorytety do naśladowania. Zabawy i ćwiczenia z trenerką Moniką, certyfikaty egzaminacyjne i belki na pasy, słodkie upominki i mnóstwo radości. To wszystko na ostatnim przedświątecznym treningu w Bartoszyckiej Szkole Taekwon-do ! 

Fotorelacja na FB 

https://web.facebook.com/Bartoszycka.Szkola.Taekwondo/