Turniej Profesjonalnej Ligi Tasekwon-do 16 "Bartoszyce/Bezledy 2019"

140 zawodników najmłodszych kategorii wiekowych wystartoało w 16 edycji Profesjonalnej Ligi Taekwon-do. Do Hali Sportowej w Bezledach przyjechały kluby z An-Do Pruszcz Gdański, LOTO Jabłonna, CSA Dąbrowa Białostocka oraz BST Bartoszyce. 

➡️W iście tropikalnych warunkach najmłodsi zawodnicy toczyli rywalizację w konkurencjach technicznych, sprawnościowych i walkach sportowych zdobywając cenne punkty do całorocznej klasyfikacji ligi. Ideą turniejów PLT jest nauka rywalizacji taekwon-do, ale przede wszystkim wzmacnianie motywacji do aktywności fizycznej, do treningu taekwon-do więc każdy zawodnik otrzymał złoty medal, a najlepsi w swoich kategoriach pamiątkowe dyplomy. 🥇🥈🥉
Wszystkim młodym zawodnikom GRATULUJEMY i dziękjemy Wam za udział. 👊👊👊
Dziękujemy wszystkim sędziom i starszym zawodnikom za pomoc i Wasz wkład w realizację turniejów PLT. 🥋🏆🥋

 

Wyniki PLT 16

AN-DO Pruszcz Gdański 229
Combat Sports Academy 142
LOTOS Jabłonna/Legionowo 104
BST Bartoszyce 92

kadet młodszy-chłopcy 123
Kamiński Tomasz 19
Szadziewicz Adam 19
Staniak Marcin 12
Andruszka Aleksander 10
Radkowiak Kamil 7
Pawłowski Filip 7
Kozak Przemek 6
Krawczyński Mateusz 6
Klamrowski Mateusz 6
Sanik Mikołaj 4
Dziubiński Kacper 4
Martyniak Remigiusz 4
Zaremba Jan 3
Mandywel Kazimierz 3
Biernacki Michał 2
Puchalski Maciej 2
Kondyra Igor 2
Kuhn Oliwier 2
Tatałaj Franciszek 1
Dąbrowski Jeremi 1
Glińki Patryk 1
Chudzik Mikołaj 1
Szyszko Zbigniew 1

kadet młodszy-dziewczęta 119
Kotwica Ala 17
Parafieńczyk Amelia 15
Prokopczyk Aleksandra 11
Krzywosz Maja 11
Siemieńczuk Alcja 11
Margielewicz Kinga 9
Miklas Lena 8
Brejt Pola 8
Witkowska Aleksandra 7
Dubrowna Blanka 6
Drusewicz Lena 6
Gadowka Basia 4
Mihal Weronika 3
Czeczko Justyna 2
Możejko Nikola 1

kadet starszy-chłopcy 87
Castalano Marsel 14
Kluz Wojciech 10
Szostek Emil 10
Gawarecki Wiktor 8
Niewolik Antoni 7
Knigawka Sebastian 6
Świech Mateusz 5
Łaniewski Michał 4
Zabłocki Szymon 4
Humienny Dawid 3
Gałan Aleksander 3
Ambo Oskar 3
Sieraj Bartosz 2
Rychtarczyk Jan 2
Cieszkowski Jakub 1
Kupiec Kamil 1
Krzywicki Dawid 1
Kijaszko Bartosz 1
Osiński Przemysław 1
Dziuba Michał 1

kadet starszy-dziewczęta 61
Boroch Magda 14
Castalano Laila 8
Bielińska Paulina 7
Sawicka Gabriela 6
Bylicka Ewa 6
Stefanowska Kinga 6
Gamza Diana 4
Tomaszewska Julia 3
Wnukowska Julia 3
Wochnowicz Wiktoria 2
Bartecka Agata 1
Wróbel Zuzanna 1

młodzicy 102
Stępień Igor 14
Hałaczkiewicz Michał 12
Krawiec Jakub 8
Kasjan Bartosz 8
Boroch Wojciech 7
Affek Kuba 6
Kamiński Michał 6
Flisikowski Łukasz 6
Sośnicki Szymon 5
Węgrzyn Michał 4
Welens Jan 3
Jamrusik Jakub 3
Juszkiewicz Antonii 3
Kujawa Bartosz 3
Kilarski Natan 3
Pietrzak Marek 3
Tuchułka Marek 2
Chilmonik Bartosz 1
Kozubek Adam 1
Serowski Dawid 1
Nowakowski Wojciech 1
Smeja Franciszek 1
Andrzejak Mateusz 1

młodziczki 75
Bułkowska Antonina 10
Spyra Maria 10
Pyśko Zuzanna 10
Fiedorowicz Karina 8
Jabłońska Emilia 8
Rychtarczyk Julia 7
Skuza Oliwia 6
Oleksza Aleksandra 3
Bałdowska Ewa 3
Banakowicz Marta 3
Makuchowska Maja 3
Gronostaj Wiktoria 2
Ciesiołkiewicz Julia 2